Helge Zandén: Toskanskt landskap

Klubbat för:

21 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

HELGE ZANDÉN (1885-1972): Toskanskt landskap, signerad och daterad Helge Zandén 1921, olja på duk, ca 61x68 cm

UTSTÄLLNINGAR
Liljevalchs Konsthall, Salongen 1922

Kuntoraportti

krackelyrer, färgbortfall, färgfläckar

874912

Päivämäärä:

2021-02-21