Helge Zandén: Toskanskt landskap
Klubbat för:
21 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
HELGE ZANDÉN (1885-1972): Toskanskt landskap, signerad och daterad Helge Zandén 1921, olja på duk, ca 61x68 cm
UTSTÄLLNINGAR
Liljevalchs Konsthall, Salongen 1922
Kuntoraportti
krackelyrer, färgbortfall, färgfläckar
874912
Päivämäärä:
2021-02-21