Ulf Greder färglitografier, ett par

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): Stilleben, 2 st, färglitografier , signerade, 57/360, 83/360, bildyta ca 34 x 43 cm och ca 31 X 40 cm

874914

2021-02-13