Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GREDER (född 1949): Stilleben, 2 st, färglitografier , signerade, 57/360, 83/360, bildyta ca 34 x 43 cm och ca 31 X 40 cm
874914
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här