Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, ca 1950-tal, flerdelat spegelglas med fasettslipade kanter, silverfärgad träram ca 63x106 cm

Bruksslitage

874921

2021-02-12