Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv av den botgörande Maria Magdalena, efter original av Jean Baptiste Greuze, olja på duk, 41x32 cm

Duklagningar, dukhål

874939

2021-02-11