Elin Källman oljemålning

Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Kvinnlig modell, signerad och daterad a tergo Elin Källman 2019, olja på duk, 91 x 61 cm.

874941

2021-02-20