Helmer Avasalu
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMER AVASALU (Estland, 1908-2000), 2 st, "Turinge", signerad och daterad -52, tusch på papper, Landskap med träd, signerad och daterad 1952, kol på papper, mått ca 28,5x23, resp 42x30 cm
Gulnade
874955
2021-02-09