Helmer Avasalu

Helmer Avasalu
Helmer Avasalu
Helmer Avasalu
Helmer Avasalu
Helmer Avasalu
Helmer Avasalu
Helmer Avasalu
Helmer Avasalu

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMER AVASALU (Estland, 1908-2000), 2 st, "Turinge", signerad och daterad -52, tusch på papper, Landskap med träd, signerad och daterad 1952, kol på papper, mått ca 28,5x23, resp 42x30 cm

Gulnade

874955

2021-02-09