Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADOLF NORDLING (1840-1888): Strandmotiv från Ven, intygas a tergo Adolf Nordling 1873, olja på duk, 20x55 cm
Mindre duklagning
874956
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här