Adolf Nordling oljemålning

Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning
Adolf Nordling oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADOLF NORDLING (1840-1888): Strandmotiv från Ven, intygas a tergo Adolf Nordling 1873, olja på duk, 20x55 cm

Mindre duklagning

874956

2021-02-11