Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage à Basquiat", signerad, pigmentutskrift på fineartpapper, numrerad 2/10 bladmått ca 55x94 cm, oramad
874958
2021-02-12