Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 6 lådor, fanerad i valnöt, höjd ca 144, 87x50 cm
Nycklar finns
Zustandsbeschreibung
874973
2021-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner