Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 6 lådor, fanerad i valnöt, höjd ca 144, 87x50 cm

Nycklar finns

Zustandsbeschreibung

874973

2021-02-10