Gipsskulpturer

Gipsskulpturer
Gipsskulpturer
Gipsskulpturer
Gipsskulpturer
Gipsskulpturer
Gipsskulpturer

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIPSSKULPTURER, 2 st, stående modell samt ammande kvinna, gips, höjd ca 28 cm

Proveniens:
Familjen Christian Eriksson

Slitage och skav, en arm med spricka

874975

2021-02-09