Marja Hakala litografi

Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi
Marja Hakala litografi

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

80 EUR

MARJA HAKALA (född 1947) komposition, signerad samt daterad -98, litografi, 1/1, 35x35 cm

874976

2021-02-09