Kaarina Sepponen serigrafi

Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi
Kaarina Sepponen serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

KAARINA SEPPONEN (född 1938) "Happening", signerad samt daterad 1990, serigrafi, 22/40, 54x40 cm

874979

2021-02-09