Pauli Vuorisalo serigrafi

Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

PAULI VUORISALO (född 1944) söderhavsö, signerad samt daterad -91, serigrafi, 3/60, 40x58 cm

874981

2021-02-09