John Erik Franzén färglitografi
2021-02-09
874985
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 2000, 15/250, färglitografi, bildmått ca 47x55 cm