Sekretär
2021-02-10
874988
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, topp med gallerkant i mässing, höjd ca 111, 84x46 cm
Nycklar finns