Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, topp med gallerkant i mässing, höjd ca 111, 84x46 cm

Nycklar finns

874988

2021-02-10