Golvfotogenlampa
2021-02-13
874999
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing, senare elektrifierad, höjd ca 132 cm
Kupa saknas, slitage