Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing, senare elektrifierad, höjd ca 132 cm
Kupa saknas, slitage
874999
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här