Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, Dux, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, längd ca 309, sitthöjd 37 (159x150 cm)
Slitage, märken, bruksspår, sidogavel saknas
875000
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här