Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, björk, 1930-tal, funkis, avtagbar bricka, höjd ca 62, 69x43 cm, ytterligare en bricka medföljer
Zustandsbeschreibung
Omfattande ytslitage
875009
2021-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner