Serveringsvagn björk

Serveringsvagn björk
Serveringsvagn björk
Serveringsvagn björk
Serveringsvagn björk
Serveringsvagn björk
Serveringsvagn björk

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERVERINGSVAGN, björk, 1930-tal, funkis, avtagbar bricka, höjd ca 62, 69x43 cm, ytterligare en bricka medföljer

Zustandsbeschreibung

Omfattande ytslitage

875009

2021-02-09