John E Franzén litografi Outlaw Chopper

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Outlaw Chopper, Perris California, färglitografi, 2000, signerad och numrerad JEF 184/250, I. 47 x 55 cm S. 56 x 63 cm, oramad.

Oramad

875027

2021-02-28