Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Kvällssol California, Cadillac och Chevrolet, färglitografi, signerad och numrerad Ulf Wahlberg -00 30/250, I.54 x 74,5, cm, S. 61 x 81,5 cm, oramad.

Oramad

875035

2021-02-28