Orientmatta Baluch

Orientmatta Baluch
Orientmatta Baluch
Orientmatta Baluch
Orientmatta Baluch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, antik, ca 1870-tal, Baluch, ca 163x97 cm

Åldersrelaterat slitage

875037

2021-02-17