Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-talets senare del, gustaviansk, fanerad i mahogny, draghandtag och lister i mäsing, höjd ca 109, 103x53 cm
Nyckel finns
Saknar en fothylsa
875038
2021-02-10