Poul Henningsen takarmatur

Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur
Poul Henningsen takarmatur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH-5", taklampa, Louis Poulsen, Danmark, plåt, lackerad i vitt och blått och orange, diameter ca 50 cm

Skärm med bucklor, bruksslitage

875045

2021-02-09