Thomas Hellström skulptur

Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur
Thomas Hellström skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS HELLSTRÖM (1924-2006), skulptur, metall och trä, monogramsignerad, a tergo numrerad och daterad 14 1958, mäter ca 22x62 cm

875046

2021-02-09