Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGO VILFRED PEDERSEN (Danmark, 1870-1959): "Bengalen", signerad Hugo VP, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x24 cm
875059
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här