Hugo Vilfred Pedersen oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO VILFRED PEDERSEN (Danmark, 1870-1959): "Bengalen", signerad Hugo VP, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x24 cm

875059

2021-02-11