Mansporträtt 1800-tal oljemålning
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt föreställande Johan Tobias Sergel, tillskriven R. Norstedt, kopia efter äldre förlaga, olja på duk, 69x56 cm
Dubblerad, färgbortfall, krackeleringar, repa, smärre ytskador
875074
2021-02-10