Mansporträtt 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt föreställande Johan Tobias Sergel, tillskriven R. Norstedt, kopia efter äldre förlaga, olja på duk, 69x56 cm

Dubblerad, färgbortfall, krackeleringar, repa, smärre ytskador

875074

2021-02-10