Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅL, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 21/ 18/ 23 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre kantnagg, lagad skål och tallrik
875084
2021-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner