Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, fanerat i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, dekor av pärlstav samt korintiska kapitäl, höjd ca 235, 121x39 cm, nyckel medföljer

Bakstycket senare, avslag, fanerskador, ett glas med skada

875086

2021-02-09