Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PENSELVAS, BOJAN, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 19-28 cm
Penselvasen med ifyllt nagg
875097
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här