Daniel Hasselmyr, akvarell

Daniel Hasselmyr, akvarell
Daniel Hasselmyr, akvarell
Daniel Hasselmyr, akvarell
Daniel Hasselmyr, akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANIEL HASSELMYR (född 1950): Figurkomposition, signerad Hasselmyr 81, ca 40x59 cm

Ej examinerad ur ram

875098

2021-02-09