Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELINA ALA-MONONEN, " Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm
Smärre bruksslitage
875103
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här