Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
CAFÉBORD, 1900-talets senare del, marmor på stålunderrede, höjd 74, 75x85 cm, reglerbara fotavslutningar
Slitage, skador och avslag
875109
2021-02-09