Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL OTTO HULTÉN (född 1916-2015): Komposition, signerad CO Hulten, numr. 23/25, ca 60x44 cm

Ej examinerad ur ram

875113

2021-02-09