Klubbat för:
1 200 EUR
Utropspris
800 EUR
LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) "industri", signerad samt daterad 1939, gouache och akvarell, 58x120 cm
Utkast till Finlandiafreskerna i Finlands bank
875118
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här