Lennart Segerstråle blandteknik

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

800 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) "industri", signerad samt daterad 1939, gouache och akvarell, 58x120 cm

Utkast till Finlandiafreskerna i Finlands bank

875118

2021-02-09