Eilersen Slice soffa
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
JENS JUUL EILERSEN, "Slice", soffa, 2000-tal, ben i borstat stål, klädd stomme med lösa rygg och sittplymåer, två prydnadskuddar, klädsel i ljus möbeltextil, längd ca 220, sitthöjd 45 cm
Smärre bruksslitage, ställvis svaga fläckar och nötning
875128
2021-02-12