Eilersen Slice soffa

Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa
Eilersen Slice soffa

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

9 000 SEK

JENS JUUL EILERSEN, "Slice", soffa, 2000-tal, ben i borstat stål, klädd stomme med lösa rygg och sittplymåer, två prydnadskuddar, klädsel i ljus möbeltextil, längd ca 220, sitthöjd 45 cm

Smärre bruksslitage, ställvis svaga fläckar och nötning

875128

2021-02-12