Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 500 SEK
BRICKA, silver, Persien, hänklar, stämplar, bredd 30, längd 52 cm inkl hänklar, vikt ca 1448 gram
Bruksslitage, repor, håller för silvertest
875132
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här