Silverbricka, Persien

Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien
Silverbricka, Persien

Klubbat för:

6 200 SEK

5 500 SEK

BRICKA, silver, Persien, hänklar, stämplar, bredd 30, längd 52 cm inkl hänklar, vikt ca 1448 gram

Bruksslitage, repor, håller för silvertest

875132

2021-02-09