Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ASK, silver, Persien, lock med reliefdekor av växtslingor och fåglar, 15,5x15,5x3,5 cm, vikt ca 572 gram
Bruksslitage, repor, håller för silvertest
875134
2021-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här