Silverask, Persien

Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien
Silverask, Persien

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ASK, silver, Persien, lock med reliefdekor av växtslingor och fåglar, 15,5x15,5x3,5 cm, vikt ca 572 gram

Bruksslitage, repor, håller för silvertest

875134

2021-02-09