August Lundberg

August Lundberg
August Lundberg
August Lundberg
August Lundberg
August Lundberg
August Lundberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST LUNDBERG (1882-1946): Stilleben, signerad och daterad Aug. Lundberg -44, olja på pannå, ca 35x39 cm

Smärre färgbortfall, retusch

875138

2021-02-10