Paul Riesser

Paul Riesser
Paul Riesser
Paul Riesser
Paul Riesser
Paul Riesser
Paul Riesser

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

PAUL RIESSER (1957-2014): "Heaven", signerad och daterad Paul Riesser -81, olja på duk, ca 67x135 cm

875165

2021-02-11