Lennart Jirlow oljemålning

Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (1936-2020): Blomsterstileben, signerad L. Jirlow, olja på pannå, ca 20x11 cm

Kuntoraportti

875170

Päivämäärä:

2021-02-09