Lennart Jirlow oljemålning
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (1936-2020): Blomsterstileben, signerad L. Jirlow, olja på pannå, ca 20x11 cm
Kuntoraportti
875170
Päivämäärä:
2021-02-09