Fåtölj 1800-tal

Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1800-talets mitt/andra hälft, valnöt, rikligt skuren dekor i bl.a. broskornamentik, sitthöjd ca 44 cm

Lagningar

875173

2021-02-10