JULIUS OLSSON: Kustlandskap

JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap
JULIUS OLSSON: Kustlandskap

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JULIUS OLSSON (England 1864-1942): Kustlandskap, signerad Julius Olsson, olja på duk, 46x61 cm

Gulnad fernissa, underliggande krackelyrer

875176

2021-02-28