Hallbänk

Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALLBÄNK, 1950/60-tal, med lådor och handtag, teak, höjd ca 59 samt 84x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

875180

2021-02-12